Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie nowy starosta kraśnicki? "Temat zmiany rzeczywiście jest dyskutowany"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2019 r. o 19:31 Powrót do artykułu
PSl w starostwie się zasiedzialo cala sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciał się słuchać ani to do odstrzału.Łysy wszystko przegra a nie zmądrzeje.Ani jest najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiłam się, kiedy Staruch został  starostą - postrzegałam go jako uczciwego człowieka. Nie dał rady, za mało pisowski jest. I bardzo dobrze. Nie ma PISu z ludzką twarzą. To nie jest partia porządnych ludzi. Nie znam ani jednego takiego.
 Ty to nawet nie znasz znaczenia "pożadny człowiwk" wię się nie wypowiadaj PO-wska gnido.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - Posady i Stanowiska. Pogońmy tych dziadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiłam się, kiedy Staruch został  starostą - postrzegałam go jako uczciwego człowieka. Nie dał rady, za mało pisowski jest. I bardzo dobrze. Nie ma PISu z ludzką twarzą. To nie jest partia porządnych ludzi. Nie znam ani jednego takiego.
Ty to nawet nie znasz znaczenia "pożadny człowiwk" wię się nie wypowiadaj PO-wska gnido.
 Ale  że co? Że Staruch nie jest porządny czy że PIS nie jest porządny? Bo jakoś się pogubiłem, adwersarzu (może wiesz, co znaczy to słowo?) "POwskiej gnidy". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Krzysiu, Krzysiu... Jakbyś był bardziej czołobitny wobec miłościwie nam panującego (vel. Łysy) to i stołek byś zachował. Tu nie ma miejsca na własne zdanie - musisz myśleć tak, jak inni chcą,żebyś myślał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się pracownicy Starostwa rozpisali. Zielona ośmiornica cała rozdygotana. :D Bezcenne :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt poczciwy facet jak na egzekutora. Nie chciał przeprowadzić czystki, to się go pozbędą. Ciekawsze jest to czy przy okazji nie pozbędą się też Karolka? Kto wie, może jakiś PSLowiec już przeszedł na stronę PiS i koalicja z dohtorem nie jest już potrzebna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO =DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownikom starostwa odradzam komentarze, w Urzędowie też jedną pracownica urzędu kwieciście komentowała a później się zdziwiła jak została namierzona ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fotce to jest ...Rychlewski a nie Staruch.hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy na Prezydenta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z artykułu prasowego: Sesja Rady Powiatu w Kraśniku zaplanowana na 27 marca rozpocznie się o godz. 9. Będzie transponowana w Internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że powinno się zakazywać komentowania artykułów bo nikt nic tu mądrego nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz pożyczki? Chcesz spłacić rachunki? Chcesz być stabilny finansowo? Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zacząć i uzyskać pożądaną pożyczkę. Ta oferta jest otwarta dla wszystkich, którzy będą mogli spłacić w odpowiednim czasie. Uwaga: ramy czasowe spłaty są negocjowalne, a przy stopie procentowej 3% po prostu napisz do nas. Anthonydavidhhname@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym co będzie rozmawia marszałek województwa. A starostę wybiera Rada Powiatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni i zarząd powiatu oraz koalicjant Czerwiec habilitowany mają tyle do gadania co Polska w UE. Tak jak w RP rządzi Naczelnik tak w Starostwie kraśnickim rządzi łysy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy piszą jaki to pryncypialny gość ten starosta Staruch. A kto przyjął do pracy w Starostwie młodego działacza PiS (wcześniej SLD), który nie posiada wyższgo wykształcenia, ale jest kolegą syna marszałka Stawiarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiłam się, kiedy Staruch został  starostą - postrzegałam go jako uczciwego człowieka. Nie dał rady, za mało pisowski jest. I bardzo dobrze. Nie ma PISu z ludzką twarzą. To nie jest partia porządnych ludzi. Nie znam ani jednego takiego.
Ty to nawet nie znasz znaczenia "pożadny człowiwk" wię się nie wypowiadaj PO-wska gnido.
Ty nie znasz języka polskiego, więc możesz się wypowiadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, jest obrzydliwy, obleśny, bez honoru.  Niczego nie osiągnął, taki przydupas „nareszcie prawdowego burmistrza”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...